3D kompiuterinė tomografija

Šiuolaikinė odontologija yra neįmanoma be išsamių tyrimų, leidžiančių objektyviai įvertinti paciento burnos sveikatą, diagnozuoti įvairias burnos ligas, vos dar tik šioms formuojantis bei, svarbiausia, pritaikyti tinkamiausią, efektyviausius rezultatus galintį atnešti gydymą.
Dental P.R.O. odontologijos klinikoje atliekama 3D kompiuterinė tomografija – vienas iš pačių tiksliausių radiologinių tyrimų metodų. Kompiuterinė tomografija apima viršutinį ir apatinį žandikaulius ir aplink burnos ertmę esančias sritis (kvėpavimo takus, sinusus, apatinio žandikaulio sąnarius).

Atlikęs išsamų rentgenologinį tyrimą odontologas ar kitas odontologijos specialistas gali susidaryti realų vaizdą apie sudėtingų paciento dantų šaknų anatomiją ir šių būklę, uždegimo dydį, šalia uždegimo židinio esančių audinių ir gretimų dantų būklę, protinių dantų susiformavimo padėtį, būtinus gydyti šaknų kanalus, sunykusius kaulus ir kita.

3D kompiuterinė tomografija rekomenduojama:

  • prieš planuojamą ortodontinį gydymą breketais
  • ketinant atlikti dantų protezavimą
  • prieš planuojamas burnos chirurgines operacijas, pavyzdžiui, dantų implantavimą, kaulo priauginimo procedūrą, protinio ar retinuoto
  • danties šalinimo operaciją ir kita
  • prireikus įvertinti paciento periodonto būklę

Galite būti visiškai ramūs, jog 3D kompiuterinė tomografijos tyrimas yra visiškai saugus Jūsų sveikatai, nes skleidžiamas rentgeno spinduliuotės pluoštas yra labai siauras. Mūsų odontologijos klinikos yra naudojamas naujos kartos kompiuterinis tomografas, kuriuo padaroma nuotrauka yra ne tik labai tiksli, bet ir išskiria minimalų rentgeno spindulių kiekį, apskaičiuojamą priklausomai nuo apšviečiamo kūno tūrio.

3D kompiuterinės tomografijos kaina

Kompiuterinės tomografijos kaina, lyginant su šio rentgenologinio tyrimo nauda, yra iš tiesų nedidelė.

Kompiuterinė tomografija (3D)
85,00 €