Dantų kanalų gydymas mikroskopu

Dental P.R.O. odontologijos klinikoje, esant sudėtingiems dantų šaknies kanalų uždegimo atvejams ir beveik visada – atliekant šaknų kanalų pergydymą, yra naudojamas mikroskopas. Tai – preciziškas prietaisas, ženkliai pagerinantis bei paspartinantis gydytojų atliekamo darbo kokybę, garantuojantis efektyvesnius gydymo rezultatus ir sumažinantis galimų komplikacijų tikimybę.

Specialiai endodontiniam gydymui skirtas mikroskopas, vaizdą didinantis 20 ar net daugiau kartų, leidžia pastebėti papildomus šaknies kanalus, šaknies skilimus, paciento amžiaus ar traumų sukeltą kanalų kalcifikaciją bei kitas, gydymui svarbias, tačiau plika akimi nematomas detales.

Šaknų kanalų gydymo mikroskopu privalumai

  • Mikroskopas padeda endodontologui pastebėti infekcijos židinį ir pašalinti pažeistus audinius, taip išvengiant uždegimo pasikartojimo tikimybės.
  • Naudojantis mikroskopu, pastebimi ir išvalomi net siauriausi, plika akimi nematomi šaknų kanalai, taip pat – patys smulkiausi danties struktūros pažeidimai (mikroįtrūkimai, kalcifikuoti kanalai). Toks preciziškumas garantuoja endodontinio gydymo efektyvumą ir rezultatų ilgalaikiškumą.
  • Naudojant mikroskopą ir pergydant šaknų kanalus, galima idealiai išvalyti senas plombines medžiagas, kitus kanale esančius svetimkūnius ar ištaisyti kitas, pirminio endodontinio gydymo metu padarytas klaidas.
  • Mikroskopo naudojimas endodontinio gydymo metu padeda išsaugoti net ir labiausiai infekcijos pažeistus dantis bei tausoja aplinkinius audinius.

Dantų šaknų kanalų gydymo mikroskopu procedūros eiga

  • Padaroma dantų rentgeno nuotrauka. Įvertinus ją bei apžiūrėjus dantį, suplanuojamas endodontinis gydymas, pacientas supažindinimas su jo eiga.
  • Siekiant, jog procedūra būtų neskausminga, atliekamas vietinis nuskausminimas.
  • Naudojantis specialiai endodontiniam gydymui skirtu mikroskopu, šaknų kanalai kruopščiai išvalomi ir dezinfekuojami.
  • Išvalyti dantų šaknų kanalai užsandarinami specialia plombine medžiaga (gutaperča).

Dantų kanalų gydymo mikroskopu kaina

Dantų kanalų gydymas mikroskopu kainuoja šiek tiek daugiau, nes tai – brangi technologija, o tokį gydymą gali atlikti tik aukščiausios kvalifikacijos gydytojai.

Vienas dantis gali turėti 1-4, o kartais – net ir 5 šaknies kanalus. Galutinė dantų kanalų gydymo mikroskopu kaina priklauso nuo atvejo sudėtingumo bei šaknies kanalų skaičiaus.

Mikroskopo panaudojimas ištyrimui
€ 20,00
Darbas mikroskopu 0,5 val.
€ 20,00
Darbas mikroskopu 1 val.
€ 40,00