„Straumann“ dantų implantai

„Straumann“ – dantų implantacijos pradininkai, savo veiklą pasaulyje pradėję beveik prieš 60 metų, o į Lietuvos rinką atkeliavę prieš 20 metų. Gamintojo orientacija į aukščiausią kokybę, geri implantacijos rezultatai bei teigiami atsiliepimai lemia, jog kas antras implantas, kurį pasirenka mūsų šalies pacientai, yra būtent šios firmos.
Aukščiausia šveicariška kokybė, įvairios implantų rūšys, orientuotos į skirtingą pacientų klinikinę situaciją, nuolatinė technologinė pažanga gamybos procese, implantų patikimumas, patvirtintas daugiau nei 3000 atliktų mokslinių tyrimų: tai – priežastys, dėl kurių Dental P.R.O. dantų gydymo klinikos Vilniuje implantologas „Straumann“ dantų implantus drąsiai rekomenduoja ir savo pacientams.

„Straumann“ implantų privalumai

  • Atlikti didelės apimties nepriklausomi odontologiniai tyrimai patvirtina, jog, lyginant su kitų gamintojų implantais, „Straumann“ implantai pasižymėjo nuo 6 iki 60 kartų didesniu efektyvumu.
  • Šio gamintojo implantų prigijimo tikimybė, net ir esant sudėtingesnėms implantacijos aplinkybėms (atlikta kaulo priauginimo procedūra, diabetas ar atliktas priešvėžinis švitinimas) yra didesnė nei 99 proc.
  • „Straumann“ dantų implantai yra gaminami iš Roxolid – patentuoto titano ir cirkonio lydinio, kuris, lyginant su įprastu titanu, yra tvirtesnis net 35 proc. Šis lydinys sąlygoja didesnį implantų prigijimo rodiklį ir net 54 proc. pacientų leidžia atlikti implantaciją be papildomos intervencinės kaulo priauginimo procedūros.
  • Unikalus „Slactive“ implanto paviršius pasižymi antiuždegiminėmis savybėmis bei dvigubai greitesniu gijimo po implantacijos procesu.
  • Dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.
  • Pasirinkus šveicariškus „Straumann“ implantus ir prireikus skubios pagalbos, susijusios su pastaraisiais, gamintojas šią įsipareigoja pacientams suteikti nemokamai net 70-tyje pasaulio šalių.

„Straumann“ dantų implantų kaina

„Straumann“ dantų implantai pasižymi aukščiausia kokybe bei užtikrina didžiausia implantacijos sėkmę, tad, natūralu, šio gamintojo implantų kaina, lyginant su kitomis alternatyvomis, yra aukštesnė. Skirtingų rūšių „Straumann“ dantų implantų, naudojamų Dental P.R.O. odontologijos klinikoje, kainos yra nurodytos mūsų interneto svetainėje.

Pasinaudojus mūsų klinikoje taikoma odontologinių paslaugų išsimokėtinai galimybe, Jums nebereikės rinktis tarp kainos ir kokybės. Galėsite džiaugtis aukščiausios kokybės dantų implantų estetika bei funkcionalumu, o šių kaina, išskirstyta į ilgesnį laikotarpį, nebeatrodys tokia didelė finansinė našta.

Straumann SLA Roxolid implantas, Šveicarija
690,00 €
Straumann SL Active Roxolid greito prigijimo implantas, Šveicarija
850,00 €