Periodontologo konsultacija

Periodontologo konsultacija aktuali žmonėms, susiduriantiems su įvairaus sunkumo periodonto ligomis: pradedant gingvitu (dantenų uždegimu) ir baigiant periodontitu (itin sudėtinga liga, pažeidžiančia ne tik dantenas, bet ir visus apydančio audinius). Negydant gingvito, šis lemia ne tik tokias, diskomfortą sukeliančias pasekmes, kaip, pavyzdžiui, dantenų paburkimą ir kraujavimą, tačiau ilgainiui gali progresuoti į periodontitą, kurio „scenarijus“ – gerokai liūdnesnis. Šiai ligai pažengus, danties kaulas sparčiai nyksta ir gresia danties netekimas.

Įvertinus paciento periodonto būklę, skiriamas atitinkamas gydymas.

  • Konservatyvusis periodonto ligų gydymas taikomas esant nedideliems periodonto pažeidimams. Pirmasis gydymo etapas dažniausiai būna profesionali burnos higiena.
  • Esant negrįžtamiems periodonto pokyčiams, taikomas chirurginis periodonto gydymas.

Pacientus, susidūrusius su periodonto ligomis, Dental P.R.O. klinikoje konsultuoja ir gydo periodontologė Daiva Gelažienė. Be periodontito gydymo, į gyd. periodontologę galite kreiptis pastebėję dantenų atsitraukimą, dantų šaknų apsinuoginimą, pajutę dantų jautrumą valant tam tikrus dantis, taip pat dantenų padidėjimą ar norint sumažinti “danteninę” šypseną ir t.t.

Kaip vyksta periodontologo konsultacija?

Periodontologo konsultacijai, apžiūros metu pastebėjus periodonto pakitimus, nukreipia odontologas terapeutas. Šiai paslaugai, kilus bent menkiausiems nusiskundimams, signalizuojantiems periodonto ligas, galima registruotis ir savarankiškai. Gera periodonto būklė – būtina sąlyga kalbant apie protezavimo ir implantavimo kokybę bei ilgalaikius rezultatus, tad prieš minėtas procedūras, kilus įtarimui dėl periodonto ligų, pacientui būtina ir periodontologo konsultacija.

  • Pirminės konsultacijos metu apžiūrima paciento burnos ertmė ir įvertinama periodonto būklė, susipažįstama su paciento nusiskundimais.
  • Padaromi rentgenologiniai tyrimai arba periodonto būklė įvertinama remiantis jau turimais.
  • Priklausomai nuo periodonto pažeidimo laipsnio, skiriamas konservatyvus arba chirurginis periodonto gydymas.
  • Sudaromas gydymo planas, kurio etapai, trukmė ir procedūrų kaina aptariama su pacientu.
  • Pacientas supažindinamas su tinkama burnos priežiūra.
Periodontologo konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Pakartotinis apsilankymas
20,00 €