Estetinis protezavimas

Estetinis dantų protezavimas, įprastai atliekamas priekiniams dantims – odontologijos procedūra, skirta danties formos ir/arba spalvos korekcijai ir rekomenduojama tiems pacientams, kurių situacijoje estetinis dantų plombavimas ar dantų balinimas negali atnešti pageidaujamo rezultato.

estetinis dantų protezavimas

Estetinio protezavimo privalumai

  • Estetiškai ir natūraliai atrodanti šypsena.
  • Ilgalaikis rezultatas.
  • Natūralių danties audinių išsaugojimas.
  • Graži šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Estetinio protezavimo rūšys

Šiuolaikinė odontologija siūlo įvairias estetinio protezavimo galimybes, iš kurių odontologas, įvertinęs esamą dantų būklę bei paciento lūkesčius rezultatui po procedūros, rekomenduos galima efektyviausią variantą.

Žemiau pateiktos estetinio protezavimo rūšys, kurias Dental P.R.O. odontologijos klinika siūlo savo pacientams.

  • Estetinis protezavimas vainikėliais, daliniais vainikėliais, pagamintais iš cirkonio oksido ar stiklo keramikos keramikos, efektyviai pakoreguoja patamsėjusią danties spalvą, sumažina stipriai pažeistų ar „negyvų“ dantų skilimo tikimybę ateityje.
  • Įklotais ir užklotais atstatomas kramtomasis šoninių dantų paviršius, taip apsaugant likusias silpnas danties sieneles nuo skilimo tikimybės ateityje. Šio estetinio protezavimo būdu itin tiksliai restauruojama danties forma, atkuriami danties kauburėliai ir vagelės. Tai itin svarbu kalbant apie sąkandžio taisyklingumą bei maisto kramtymo kokybę.
  • Laminatėmis (venyrais) – plonomis keramikinėmis plokštelėmis, tvirtinamomis ant išorinio priekinių ir šoninių dantų paviršiaus, galima efektyviai koreguoti pakitusią dantų spalvą, netaisyklingą, nevienodą dantų formą ir šių padėtį lanke, užmaskuoti neestetiškai atrodančias plombas, sumažinti tarpus tarp dantų, atstatyti prarasto danties dalį, paaukštinti nudilusius dantis.

Estetinis protezavimas galimas ne tik natūraliems dantims, bet ir implantams. Iš bemetalės keramikos pagamintos rekonstrukcijos rekomenduojamos protezuojant priekinių dantų implantus, o ant implantų, esančių ant krūminių dantų – itin tvirti cirkonio oksido keramikos vainikėliai.

Kiek kainuoja estetinis dantų protezavimas?

Estetinio protezavimo kaina priklauso nuo protezų rūšies (laminatės, įklotai/užklotai ir kita), kurią, įvertinęs individualią paciento dantų būklę bei pageidavimus galutinio rezultato atžvilgiu, rekomenduos Jus gydysiantis Dental P.R.O. odontologijos klinikos specialistas.

Keramikinė laminatė – venyras
570,00 €
Laminatės pricementavimas
65,00 €
Retencinė kapa
100,00 €