„Philips Zoom“ dantų balinimas

„Philips ZOOM! WhiteSpeed“ – tai šiuolaikinė, saugi dantų balinimo sistema, garantuojanti itin efektyvų rezultatą. Klinikiniai tyrimai patvirtina, jog pacientų dantys, balinti naudojant „ZOOM“ lempą, pašviesėja net iki 8 atspalvių. Aišku, galutinis rezultatas priklauso nuo tokių individualių faktorių, kaip natūrali danties spalva, emalio storis, danties struktūra ir kita.

dantų balinimas Zoom

Efektyvų bei greitai pasireiškiantį poveikį lemia „ZOOM“ LED lempa, kurios skleidžiamas mėlynos spalvos šviesos bangos spektras balinamojo gelio poveikį sustiprina ne mažiau nei 33 proc., šis greičiau įsiskverbia į danties paviršių.

Itin svarbu pabrėžti šios dantų balinimo sistemos saugumą: šviesinamos tik ant dantų esančios organinės kilmės dėmės, o dantų struktūra nesikeičia. Balinamojo gelio sudėtyje vandenilio peroksido, vadovaujantis ES reikalavimais kosmetikos priemonėms, yra tik 6 proc. Dar vienas gelio komponentas – amorfinio kalcio oksidas, užpildo danties emalio paviršiuje esančius mažiausius pažeidimus, emalį padaro lygesnį ir blizgesnį bei efektyviai sumažina dantų jautrumą. Vadinasi, pacientai gali būti tikri, jog visos dantų balinimo procedūros metu nepatirs jokio diskomforto.

Svarbu žinoti, jog po dantų balinimo gali tekti keisti senas priekines dantų plombas bei vainikėlius, kadangi laminatės, tiltai, vainikėliai ir kitos dantų rekonstrukcijos procedūros metu nėra balinamos. Negyvų dantų spalva, pasikeitusi dėl endodontinio gydymo ar traumos, pakeista gali būti tik atliekant specialų endodontinį negyvų dantų balinimą (vidinis danties balinimas).

Dantų balinimo „Zoom“ privalumai

Lyginant su kitais dantų balinimo būdais, naudojamais odontologo kabinete ar namų sąlygomis (dantų balinimas kapomis), šis balinimo būdas pasižymi visa eile akivaizdžių privalumų:

 • balinimas nesukelia dantų jautrumo
 • rezultatai matomi iš karto po procedūros
 • procedūros metu pasiektas dantų baltumas išlieka ilgai
 • efektyvus rezultatas (galimybė džiaugtis net iki 8 atspalvių baltesniais dantimis)
 • naudojamoje balinimo medžiagoje, vadovaujantis ES reikalavimais kosmetikos priemonėms, yra tik 6 proc. vandenilio peroksido (palyginimui, daugelyje kitų balinimo sistemų pastarojo kiekis siekia 27 proc. ir daugiau), tad tai – visiškai saugus, dantų emaliui nekenkiantis balinimo metodas.

Kaip vyksta dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema?

Dantų balinimas „Zoom“ sistema atliekamas odontologijos kabinete.

 • Pirmiausia odontologas pasirūpina Jūsų dantenų ir lūpų apsauga.
 • Dantys padengiami specialiu balinamuoju geliu, kurio poveikis sustiprinamas naudojant specialią LED lempą.
 • Iš karto po procedūros dantys tampa baltesni mažiausiai 6-iais atspalviais, o, praėjus kelioms dienoms, baltumo efektas gali dar labiau išryškėti.
 • Po dantų balinimo procedūros Jūsų dantys yra padengiami apsauginiu kremu, savo sudėtyje turinčiu fluoro.

Dantų balinimo „Philips Zoom“ sistema trukmė

Šis dantų balinimo būdas, kuris, kaip patvirtina pacientų atsiliepimai, yra ne tik efektyvus, saugus, bet ir neskausmingas bei nesukeliantis jokio diskomforto, trunka iki pusantros valandos.

Dantų priežiūra po balinimo „Philips Zoom“

Dantų balinimą atliksiantis Dental P.R.O. klinikos specialistas pateiks Jums visas rekomendacijas, kuriomis derėtų vadovautis po procedūros, siekiant džiaugtis maksimaliu efektu.

dantų balinimas Philips Zoom

 • Dantų paviršius po atliktos balinimo procedūros tampa imlesnis dažančių medžiagų poveikiui, tad savaitę laiko po procedūros rekomenduojama nevartoti kavos, arbatos, burokėlių, raudonojo vyno ir kitų dažančių maisto produktų.
 • Rytą ir vakare dantis rekomenduojama valyti balinamuoju efektu pasižyminčia dantų pasta, naudoti tarpdančių siūlą.
 • Siekiant išsaugoti dantų baltumą dar ilgiau, rekomenduojamas ir specialus „Zoom!“ balinamasis gelis, skirtas naudojimui namų sąlygoms. Šį produktą įsigyti, daugiau sužinoti apie jo naudojimą ir poveikį galite pas savo odontologą.

„Philips Zoom“ balinimo kaina

Balinimas šia sistema yra atliekamas Dental P.R.O. odontologijos klinikoje Vilniuje. Prieš dantų balinimo procedūrą būtina burnos higiena, tad, vertinant galutinę dantų balinimo kainą, atsižvelkite ir į šį niuansą. Klinikoje periodiškai taikoma ir patraukli akcija. Kviečiame aktyviai sekti mūsų klinikos naujienas ir baltesne šypsena džiaugtis už dar mažesnę kainą!

Dantų balinimas Philips Zoom lempa (abu žandikauliai)
315,00 €