Beligatūriniai breketai

Beligatūriniai breketai – ortodontinis dantų tiesinimo prietaisas, gaminamas iš metalo, tačiau, lyginant su paprastais metaliniais breketais, išsiskiriantis išmanesniu vielos tvirtinimo mechanizmu. Jei, kalbant apie paprastus breketus, ortodontinė viela yra fiksuojama elastinga guma ar metaline vielute, tai beligatūriniai breketai turi integruotą lanko fiksavimo mechanizmą – dureles, kurios, uždėjus breketų lanką ant dantų, greitai ir paprastai uždaromos.

beligatūriniai breketai

Šis modernesnės technologijos dantų tiesinimo mechanizmas leidžia pacientams džiaugtis tiesesniais dantimis greičiau, praleidžiant mažiau laiko ortodonto kėdėje bei patiriant mažiau fizinio diskomforto.

Beligatūrinių breketų privalumai ir trūkumai

Kiekvieno paciento situacija yra individuali, tad tinkamiausias ortodontinio gydymo alternatyvas, prieš tai objektyviai įvertinus dantų būklę, lūkesčius galutinio rezultato atžvilgiu ir kitus pageidavimus/galimybes, rekomenduos Dental P.R.O. klinikos ortodontė. Pacientas, susipažinęs su kiekvienos jų privalumais ir trūkumais, nuspręs, kuri breketų rūšis yra jam priimtiniausia.

Privalumai

  • Breketų fiksavimo mechanizmas sąlygoja pastovią, dantis tiesinančią jėgą, tad pacientams pas ortodontą breketų korekcijos atlikimui reikia lankytis rečiau.
  • Patogus breketų fiksacijos mechanizmas lemia, jog vizitas pas ortodontą užtrunka trumpiau.
  • Pacientai patiria mažiau fizinio diskomforto.
  • Kai kuriais klinikiniais atvejais dantų tiesinimas beligatūriniais breketais rekomenduojamas siekiant išvengti danties/dantų pašalinimo.
  • Aukštesnis, lyginant su standartiniais metaliniais breketais, profilis bei galimybė apsieiti be papildomos lanko fiksacijos lemia, jog rūpintis kruopščia burnos higiena yra paprasčiau nei naudojant įprastus metalinius breketus.

Trūkumai

  • Beligatūrinių breketų kainos, lyginant su paprastais metaliniais, yra aukštesnės.

Beligatūrinių breketų priežiūra  

Beligatūrinių breketų priežiūra, vadovaujantis ortodonto rekomendacijomis, yra paprasta.

  • Kasdienei burnos higienai naudokite dantų pastą ir dantų šepetėlį su prailgintais šereliais.
  • Naudokite tarpdančių siūlą, burnos skalavimo skystį, o tarpdančiams tarp breketų – specialų tarpdančių šepetėlį.
  • Venkite itin kietų maisto produktų (riešutų, morkų, keptos duonos ir panašiai).
  • Sportuodami ar užsiimdami kita aktyvia fizine veikla, naudokite apsaugines kapas.

Kiek kainuoja beligatūriniai breketai?

Beligatūrinių breketų kaina, lyginant su paprastais metaliniais breketais, yra didesnė. Tačiau, kaip liudija pacientų, kurių dantys buvo tiesinti būtent šios rūšies breketais, atsiliepimai, tai – patogus ir efektyvus ortodontinio gydymo metodas.

Beligatūrinės metalinės kabės (breketai) (vieno žandikaulio)
€ 800,00
Beligatūrinės rodžiu dengtos kabės (breketai) (vieno žandikaulio)
€ 900,00
Beligatūrinės keramikinės kabės (breketai) (vieno žandikaulio)
€ 1050,00