Odontologo chirurgo konsultacija

Odontologo chirurgo konsultacija reikalinga pacientams, kurių laukia bet kokio sudėtingumo chirurginė intervencija (dantų rovimas, implantacija, žandikaulių rekonstrukcijos ir minkštųjų audinių augmentacijos procedūros) ar siekiant įvertinti pastarosios atlikimo poreikį.
Profesionaliai atliktos burnos chirurgijos procedūros užkerta kelią tolimesniems pažeidimams burnos ertmėje, o neretai yra ir būtina kitų gydymo procedūrų, pavyzdžiui, dantų implantacijos, dalis.

Vienas pagrindinių Dental P.R.O. veiklos prioritetų – moderniausių odontologijos technologijų pasitelkimas specialistų darbe, tad daugelio chirurginių procedūrų metu yra naudojamas lazeris. Šis, lyginant su skalpeliu, užtikrina sklandesnę operacijos eigą, apsaugo nuo dažnam pacientui nerimą keliančio skausmo, garantuoja greitesnį, lengvesnį žaizdos gijimą.

Kaip vyksta burnos chirurgo konsultacija?

Natūralu, jog chirurginės intervencijos pacientams neretai kelia daug nerimo ir, žinoma, klausimų, į kuriuos, pradinės konsultacijos metu, išsamiai atsakoma. Taip pat tai – procesas, svarbus priimant sprendimus (prireikus – konsultuojantis ir su kitų sričių odontologijos specialistais), garantuojančius geriausią būsimos procedūros rezultatą.

  • Vizualiai apžiūrimi dantys, burnos ertmė, aptariama bendra paciento sveikatos būklė.
  • Padaromi reikiami rentgenologiniai tyrimai, pavyzdžiui, panoraminė ar 3D nuotrauka, kurių analizė leidžia įvertinti realią burnos ertmės būklę ir esamos problemos lygį.
  • Pacientas supažindinamas su būsimos chirurginės intervencijos eiga, galimomis komplikacijomis, pooperaciniu laikotarpiu.
  • Aptariamos operacijos metu ketinamos naudoti nuskausminimo priemonės (vietinė nejautra ar intraveninė sedacija), kurių pasirinkimas priklauso ne tik nuo intervencijos pobūdžio bei sudėtingumo, bet ir paciento santykio su skausmu, psichologinės būsenos.
  • Aptariama chirurginės procedūros kaina.
  • Suderinami tolimesnių vizitų laikai.
  • Atsakoma į visus pacientui kylančius klausimus, susijusius su būsima burnos chirurgijos procedūra.
Odontologo chirurgo konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Pakartotinis apsilankymas
20,00 €