Odontologo konsultacija

Odontologo konsultacija – pirmoji ir itin svarbi dantų gydymo proceso, užtikrinančio dantų sveikatą bei estetiką, dalis. Konsultacijos metu profesionalūs odontologijos specialistai kliniškai bei radiologiškai įvertina paciento dantų būklę. Radę dantų pažeidimų ar kitų burnos srities problemų, pateikia sprendimus dėl tolimesnio gydymo ar estetinių procedūrų, sudaro gydymo planą, aptaria kainas bei atsako į kitus, pacientui kylančius klausimus.
Dental P.R.O. odontologijos klinikoje Vilniuje pacientus konsultuoja ir gydo įvairių sričių odontologijos specialistai: odontologai terapeutai, ortodontai, ortopedai, endodontologai, periodontologai, chirurgai. Visos profesionalų, naudojančių kokybiškas gydymo medžiagas bei įrangą, odontologijos paslaugos atliekamos vienoje vietoje ir garantuoja geriausią gydymo rezultatą bei maksimalų patogumą pacientui.

Gyd. odontologė ortopedė Inga Urbšienė Dovilė Adamaitė gyd. odontologė terapeutė Vilniuje.Gyd. odontologė - endodontologė Rūta Žongolavičiūtė

Kaip vyksta odontologo konsultacija?

Dažniausiai pirmoji konsultacija vyksta odontologo terapeuto kabinete, kuris, įvertinęs dantų bei visos burnos būklę ir paciento nusiskundimus, priima sprendimus dėl tolimesnio gydymo. Sveikintina, kai pacientai, suprantantys dantų profilaktinės priežiūros svarbą, atvyksta į reguliarią, maždaug kartą per pusmetį rekomenduojamą atlikti apžiūrą. Plačiai šypsosi ne tik pacientas, bet ir konsultuojantis specialistas, paaiškėjus, jog paciento dantų ir burnos būklė yra gera ar, esant nedidelėms problemoms, jas gali išspręsti odontologas terapeutas.
Esant sudėtingesniems dantų ir/ar burnos pažeidimams, pacientai nukreipiami konkrečių odontologijos specialistų konsultacijai. Žinoma, į konsultaciją pas pageidaujamos odontologijos srities specialistą galima registruotis ir patiems.
Profesionalūs gydytojai, naudodamiesi modernia diagnostikos įranga bei remdamiesi nuolat atnaujinamomis savo srities žiniomis, dažnai pateikia net kelis alternatyvius, konkrečioje situacijoje tinkamus gydymo būdus.

    • Aptariama gydymo eiga.
  • Įvardijama preliminari gydymo kaina bei gydymo trukmė.
  • Aptariamas laukiamas galutinis gydymo rezultatas.
  • Apžvelgiamos galimos komplikacijos.

Siekiant geriausių rezultatų, gali būti organizuojami konsiliumai, kurių metu skirtingų sričių gydytojai odontologai kartu ieško optimaliausio sprendimo konkrečioje paciento situacijoje.

Pacientas, konsultacijos metu gavęs visą reikiamą informaciją ir atsakymus į klausimus, susijusius su planuojamu dantų gydymu, pats nusprendžia, kuri dantų gydymo ar estetikos procedūros alternatyva jam yra priimtiniausia.

Gyd. odontologo konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Pakartotinis apsilankymas
20,00 €