Ortodonto konsultacija

Ortodonto konsultacija ir gydymas reikalingas esant netaisyklingam sąkandžiui, kreivai išdygusiems dantims, susidūrus su veido-žandikaulio vystymosi sutrikimais ir siekiant išvengti su tuo susijusių tolimesnių dantų problemų. Tiesesni dantys bei taisyklingas sąkandis – ne tik gražesnės šypsenos bei pasitikėjimo savimi garantas, bet ir svarbi prevencinė priemonė norint sumažinti ėduonies, dantenų uždegimo, dantų nusidėvėjimo ar net šių netekimo pavojų, palengvinti dantų priežiūrą, pašalinti kalbėsenos sutrikimus.

Ortodontinis gydymas gali būti taikomas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Priklausomai nuo individualios sąkandžio ir bendros dantų būklės bei paciento pageidavimų, pavyzdžiui, kainos atžvilgiu, parenkamas tinkamiausias dantų tiesinimo būdas: breketai (metaliniai, keramikiniai, beligatūriai), kapos, plokštelės.

Šiuolaikinės ortodontinio gydymo technologijos bei aukščiausios kokybės medžiagos ir, žinoma, gydytojų kompetencija suteikia galimybę džiaugtis tobula šypsena kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus ar pradinės sąkandžio/dantų būklės.

Pacientus, susidūrusius su ortodontinėmis problemomis, konsultuoja ir gydo ortodontė Asta Abunevičiūtė.

Asta Abunevičiūtė gyd. ortodontė

Kaip vyksta ortodonto konsultacija?

Pirminė ortodonto konsultacija – svarbi ortodontinio gydymo dalis, kurios metu, įvertinus sąkandį ir bendrą dantų būklę, sudaromas individualioje situacijoje tinkamiausias bei paciento poreikius ir galimybes atitinkantis gydymo planas.

  • Apžiūrima burnos ertmė, įvertinamas sąkandis bei bendra dantų būklė.
  • Atliekami diagnostiniai tyrimai, kurių rezultatai aptariami su pacientu.
  • Įvertinama, ar nėra kitų ligų, pavyzdžiui, periodonto pažeidimų, galinčių apsunkinti dantų tiesinimą
  • Įvardinamos individualioje situacijoje tinkamos dantų tiesinimo galimybės (breketai, plokštelės, kapos), aptariami kiekvienos privalumai bei trūkumai.
  • Sudaromas ir pacientui pristatomas gydymo planas, į kurį, jei reikia, įtraukiamos ir papildomos procedūros, pavyzdžiui, danties šalinimas, implantacija ir kita.
  • Su pacientu aptariamas dantų tiesinimo kainos klausimas bei planuojama gydymo trukmė.
  • Suplanuojami tolimesni paciento vizitai pas ortodontą ir, jei reikia, kitus specialistus.
Ortodonto konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Pakartotinis apsilankymas
20,00 €