Rentgenologiniai tyrimai

Odontologijoje, kaip ir kitose medicinos srityse, efektyvus gydymas nėra įmanomas be objektyvios paciento sveikatos būklės įvertinimo. Rentgenologiniai tyrimai ir, žinoma, tinkama šių analizė, reikalaujanti iš mediko profesionalumo bei patirties, leidžia pastebėti įvairias dantų ir burnos gleivinės ligas net ir pradinėje stadijoje.

Šie tyrimai pacientui nesukelia jokio diskomforto, yra atliekami greitai (trunka maždaug 5-10 min.), o gydančiam specialistui suteikia daug vertingos informacijos, reikalingos nustatant tikslią diagnozę bei priimant sprendimą dėl tinkamiausio gydymo individualiu klinikiniu atveju.

Dažnas pacientas, išgirdęs žodį „rentgenas“, sunerimsta ir skuba teirautis, ar atliekami rentgenologiniai tyrimai yra saugūs. Galite būti visiškai ramūs net ir tuo atveju, jei odontologo kabinete lankotės dažnai, o rentgenologiniai tyrimai Jums yra atliekami kone kiekvieno vizito metu. Dental P.R.O. odontologijos klinikoje yra naudojami moderniausia rentgeno aparatūra ir kompiuteriniai tomografai, kurių skleidžiama rentgeno spinduliuotė yra labai maža ir jokios neigiamos įtakos sveikatai neturi. Negana to, tiriant pacientą, šiam yra uždedama švino prijuostė su apykakle, sulaikanti dalį rentgeno spindulių.

Atliktus rentgenologinius tyrimus mūsų klinikos specialistai išsamiai aptaria su pacientu. Šiam pageidaujant, už papildomą kainą, gali būti padaroma rentgenogramos kopija.

Kokie tyrimai atliekami?

Dental P.R.O. odontologijos klinikoje, siekiant tiksliausios ligos diagnozės ir vertinant pacientų laiką, gali būti atliekami visi reikiami rentgenologiniai tyrimai.

  • Dentalinė rentgeno nuotrauka, kurioje gali būti matomas vienas ar keli dantų vainikai ir jų šaknys, aplink dantis esantis kaulas. Šis tyrimas reikalingas siekiant įvertinti dantų būklę, diagnozuoti dantų ir periodonto ligas, sekti atliekamą gydymą bei įvertinti pasiektą galutinį rezultatą.
  • Panoraminė rentgeno nuotrauka, kurioje perteikiamas visos burnos ertmės ir aplink šią esančios srities (apatinio žandikaulio sąnariai, žandikaulių sinusai) bendras vaizdas. Šis tyrimas yra atliekamas prieš planuojamą dantų protezavimą, burnos chirurgijos procedūras (pavyzdžiui protinio ar retinuoto danties rovimą, kaulo/minkštųjų audinių priauginimą, dantų implantavimą ir kita), ortodontinį gydymą, taip pat norint įvertinti periodonto būklę.
  • Kompiuterinė tomografija – tyrimas, apimantis visą burnos ertmę ir aplink šią esančias sritis bei garantuojantis tiksliausią diagnozę, neatsiejamą nuo aukščiausios gydymo kokybės. Šis tyrimas yra atliekamas prieš tokias sudėtingas procedūras, kaip, pavyzdžiui, žandikaulių rekonstrukcija, neišdygusių dantų šalinimas ir kita.,

Mūsų klinikoje naudojamas odontologinis naujos kartos kompiuterinis tomografas yra itin saugus, tikslus, leidžia padaryti aukštos kokybės nuotraukas. Ne mažiau svarbu ir tai, jog išskiriamas rentgeno spindulių srautas yra minimalus ir apskaičiuojamas atsižvelgiant į apšviečiamo kūno tūrį.

Kiek kainuoja rentgenologiniai tyrimai?

Kompiuterinė tomografija (3D)
85,00 €
Panoraminė radiograma be siuntimo
35,00 €
Panoraminė radiograma su siuntimu
25,00 €
Dentalinė radiograma
7,00 €
Rengenogramos kopija
5,00 €