Endodontologo konsultacija

Endodontologo konsultacija ir gydymas reikalingas pacientams, susidūrusiems su pulpos (tai – vidinis danties audinys su nervais ir kraujagyslėmis) uždegimu ar infekcija. Tokio pobūdžio danties kanalų pažeidimą gali sukelti įsisenėjęs gilus kariesas, danties skilimas, nulūžimas ar kita trauma. Pacientams, kuriems nepakankamai buvo gydyti dantų šaknų kanalai ir / ar vainikas prarado sandarumą, dėl į juos patekusių bakterijų infekcija gali pasikartoti ir gali būti reikalingas endodontinis pergydymas.

Kokybiškai atliktas endodontinis gydymas išlaisvina pacientą ne tik iš neretai stipraus, dantų kanalų uždegimą dažnai lydinčio skausmo bei kitų nemalonių simptomų (jautrumas karščiui/šalčiui, skausmas kramtant, dantenų patinimas ir kita), bet gali padėti išsaugoti net ir stipriai pažeistą dantį.

Dental P.R.O. klinikoje, esant sudėtingiems dantų šaknų kanalų uždegimo ar infekcijų atvejams, taip pat pergydant dantų šaknų kanalus, yra naudojamas mikroskopas, sumažinantis galimų komplikacijų tikimybę bei garantuojantis efektyviausius rezultatus.

Pacientus mūsų klinikoje konsultuoja gydytoja endodontologė Rūta Žongolavičiūtė.

Gyd. odontologė - endodontologė Rūta Žongolavičiūtė

Endodontologė Rūta Žongolavičiūtė

Kaip vyksta endodontologo konsultacija?

Nesudėtingas endodontinio gydymo procedūras gali atlikti ir odontologas terapeutas, tačiau, siekiant efektyviausių rezultatų, sudėtingais atvejais pacientui yra rekomenduojama endodontologo konsultacija ir gydymas.

  • Atliekama dantų rentgeno nuotrauka ir įvertinama dantų šaknų kanalų būklė/pažeidimo lygis.
  • Priimami sprendimai dėl endodontinio gydymo metodų (pavyzdžiui, mikroskopo naudojimas) taikymo.
  • Pacientas supažindinamas su planuojama endodontinio gydymo eiga, saugumu, laukiamais gydymo rezultatais ir galimomis komplikacijomis.
  • Aptariama endodontinio gydymo kaina.
  • Suderinami tolimesnių vizitų laikai.
  • Atsakoma į visus pacientui iškilusius klausimus, susijusius su būsimu endodontiniu gydymu.

 

Endodontologo konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Pakartotinis apsilankymas
20,00 €