Metalo keramikos dantų vainikėliai

Metalo keramikos dantų vainikėliai – itin tvirti protezai, kurių pagrindas, pagamintas iš metalo, yra padengiamas keramika. Dantų vainikėlių spalva parenkama atsižvelgiant į natūralų dantų atspalvį. Metalo keramika nėra skaidri ir nepraleidžia šviesos, tad šios rūšies vainikėliai mažiau estetiški lyginant su bemetale keramika ar cirkonio oksido keramika, tad įprastai rekomenduojami krūminių dantų protezavimui.

Metalo keramikos protezų privalumai

  • Metalinis protezų pagrindas yra tvirtas, tad tai – patikimas ir ilgaamžis dantų atkūrimo sprendimas.
  • Metalo keramikos vainikėliai, lyginant su cirkonio ar bemetale keramika, kainuoja mažiau.
  • Universalus variantas, tinkamas pavienių dantų ir dantų eilių atkūrimui, galimas dėti tiek ant natūralių dantų, tiek ir ant implantų.

Prieš priimdami sprendimą ar metalo keramikos vainikėliai – tinkamiausias variantas Jūsų atveju, turėtumėte įvertinti ir pagrindinius šios rūšies protezų trūkumus:

  • Metalo keramikos vainikėliai nepralaidūs šviesai, tad rekomenduojami krūminių dantų protezavimui.
  • Matomas metalinis vainikėlio kraštas, tarp kurio ir dantenų ribos, laikui bėgant, gali atsirasti vizualiai matomas patamsėjimas.
  • Metalas gali sukelti alergiją.
  • Galimas specifinis metalo skonis burnoje.

Metalo keramikos dantų protezų kaina

Tai tvirtas, ilgaamžis variantas, rekomenduojamas krūminių dantų atkūrimui, kaina mažesnis nei cirkonio ar bemetalės keramikos protezai. Visas dantų protezavimo bei kitų Dental P.R.O. klinikoje teikiamų odontologijos paslaugų kainas rasite svetainės skiltyje “Kainos”. Išsamiai šį klausimą taip pat aptarsite konsultacijos su Jus gydysiančiu Dental P.R.O. klinikos odontologu-ortopedu metu.

Bendradarbiaujame su Valstybine ligonių kasa bei didžiausiomis šalies draudimo bendrovėmis, tad pacientai, pasirinkę mūsų odontologijos paslaugas, gali pasinaudoti ir sau priklausančiomis kompensacijomis.

Dantų protezavimas
Metalo keramikos vainikėlis
390,00 €
Metalinis kaištinis kultinis įklotas
100,00 €
Metalo keramikos vainikėlis ant implanto
420,00 €
Metalo keramikos tilto tarpinė dalis
380,00 €
Metalinė individuali atrama
265,00 €