„Nobel Biocare“ dantų implantai

Viena iš svarbiausių dantų implantacijos sėkmės sąlygų – kokybiški, individualioje paciento situacijoje efektyviausius gydymo rezultatus garantuojantys dantų implantai. Švedijos kompanija „Nobel Biocare“ dantų implantų gamybos srityje dirba jau daugiau nei 60 metų ir yra prisidėjusi prie milijonų pacientų šypsenų atkūrimo visame pasaulyje. Šio gamintojo dantų implantai užima net 35 proc. rinkos visame pasaulyje.

„Nobel Biocare“, lyginant su kitais implantų gamintojais, išsiskiria kaip įmonė, skirianti daugiausiai lėšų naujų mokslinių tyrimų taikymui dantų implantavimo srityje. Šios firmos produkciją naudojančius implantologijos specialistus bei, svarbiausia, pacientus, pasiekia tik aukščiausios kokybės gaminiai, kurių efektyvumas yra patikrintas. Implantai pasižymi itin aukštais prigijimo rodikliais (net 99 proc.), yra estetiški, tvirti, leidžia maksimalų rezultatą, tai yra gražią šypseną bei dantų funkcionalumą, pasiekti su minimaliu vizitų pas specialistą skaičiumi.

„Nobel Biocare“ pirmoji pasaulyje pradėjo taikyti vadinamąją „all-on-4“ protezavimo metodiką, taikomą pacientams, netekusiems vieno arba visų dantų. Užtenka vos 4 dantų implantų, jog būtų atkurti vieno žandikaulio dantys. Šis, šiandien itin populiarius implantavimo būdas gali būti atliekamas išvengiant intervencinės kaulo priauginimo procedūros, o, taikant momentinę implantaciją, laikini protezai pritvirtinami iš karto.

Nobel Biocare dantų implantai – tai ne tik kokybė, kurią patvirtina teigiami pacientų atsiliepimai. Įmonės gaminami dantų implantai turi Lietuvos ir ES sertifikatus, tad šiuos savo pacientams, kaip vieną iš galimų implantacijos alternatyvų, rekomenduoja ir Dental P.R.O. klinikos implantologijos specialistas.

„Nobel Biocareׅ“ implantų privalumai

  • Šios firmos gaminamų dantų implantų prigijimas siekia net 99 proc.
  • Dantų implantams yra suteikiama viso gyvenimo garantija, galiojanti skirtingose pasaulio valstybėse.
  • „Nobel Biocare“ dantų implantai gali būti naudojami įvairaus amžiaus pacientams, esant skirtingiems klinikiniams atvejams, netekus vieno, kelių ar visiškai neturint dantų.
  • Implantacijos procedūra nėra skausminga.
  • Po implantacijos procedūros dažnu atveju apsieinama be antibiotikų vartojimo, dantenos netinsta, nekraujuoja, sparčiai gyja.
  • Dantų implantai „Nobel Biocare“ leidžia atkurti dantis, estetiškai bei funkcionaliai visiškai prilygstančius natūraliems.
  • Šios firmos dantų implantai gali būti naudojami atliekant momentinę implantaciją.

„Nobel Biocare“ dantų implantų kaina

Dantų implantų ir kitų Dental P.R.O. teikiamų odontologijos paslaugų kaina yra nurodyta mūsų interneto svetainėje. Šis klausimas taip pat aptariamas per konsultaciją su implantologu.

Nobel implantas
€ 690,00