Vaikų odontologo konsultacija

Vaikų odontologo konsultacija – specifinė paslauga, reikalaujanti iš gydytojų ne tik aukščiausių profesinių įgūdžių, bet ir psichologinio pasiruošimo, būtino dirbant su vaikais. Būtent pirmieji vizitai pas odontologą yra itin reikšmingi kalbant ne tik apie vaiko dantų ir burnos ertmės sveikatą, bet ir tinkamo suvokimo apie dantų priežiūros svarbą formavimą bei draugiško ryšio su odontologu užmezgimą. Dental P.R.O odontologijos klinikos gydytojai, išmanantys bendravimo su vaikais psichologiją, vaikui padės suprasti, jog odontologas – tai draugas, saugantis bei kuriantis plačias šypsenas!

Visada džiaugiamės, jei vaikų odontologo konsultacija išlieka profilaktiniu vizitu, kurio metu, apžiūrėjus dantukus ir neradus jokių problemų, su mažuoju pacientu galima atsisveikinti iki kito karto. Žinoma, prieš tai pateikus tėveliams išsamias vaiko dantų priežiūros rekomendacijas, galinčias užkirsti kelią dantų problemų atsiradimui ateityje.

Paaiškėjus, jog vaikui reikalingos tolimesnės profilaktinės (dantų padengimas silantais) ar dantų gydymo paslaugos, šios, užtikrinant beskausmes procedūras bei maksimalų psichologinį komfortą, atliekamos Dental P.R.O. klinikoje Vilniuje. Klinikoje atliekamos ir sudėtingos vaikų dantų gydymo paslaugos. Prireikus, organizuojami gydytojų konsiliumai, kurių metu skirtingų sričių odontologai diskutuoja, ieškodami geriausio sprendimo individualioje situacijoje.

Dovilė Adamaitė gyd. odontologė terapeutė Vilniuje. Dovilė Adamaitė

Kaip vyksta vaikų odontologo konsultacija?

Odontologų patirtis bendraujant su vaikais bei inovatyviausių diagnostikos bei gydymo metodų taikymas užtikrina, jog odontologo konsultacija taptų teigiama patirtimi tiek tėvams, tiek mažiesiems mūsų pacientams.

  • Gydytojas, specializuojantis vaikų odontologijoje, apžiūri mažylio dantis bei burnos ertmę, įvertina šios būklę.
  • Radus vienokių ar kitokių dantų problemų, priimamas sprendimas dėl tolimesnio gydymo ar profilaktinių/estetinių odontologinių procedūrų.
  • Tėvams ir, priklausomai nuo amžiaus, pačiam vaikui, pateikiamos tinkamos dantų priežiūros rekomendacijos, atsakoma į aktualius klausimus.
  • Susitariama dėl kitos planuojamos profilaktinės vaiko dantų apžiūros.

Vaikų odontologo konsultacijos kaina

Orientuojamės į nuolatinį mūsų klinikoje dirbančių medikų kvalifikacijos kėlimą bei naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, tačiau suprantame, jog odontologijos paslaugų kaina pacientams taip pat aktualus klausimas.

Vaikų odontologo konsultacija
60,00 €
Gydymo plano sudarymas ir pristatymas
50,00 €
Profesionali vaikų higiena
40,00 €
Psichologinis vaiko ruošimas pagal „pažintinę – parodomąją“ programą (25 min.)
25,00 €
Dantų nuvalymas ir higienos apmokymas
25,00 €
Profilaktinis patikrinimas
15,00 €
Pažyma
5,00 €
Higienos mokymas
25,00 €
Dantų apnašų nuvalymas
12,00 €