Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis atliekamas savarankiškai namuose, tačiau griežtai vadovaujantis išsamia odontologo pateikta procedūros instrukcija ir naudojant individualiai pagamintas kapas, į kurias įšvirkščiamas balinamasis gelis. Lyginant su dantų balinimu, atliekamu odontologijos kabinete, rezultatų reikia laukti kur kas ilgiau, tačiau dantys tampa efektyviai baltesni, o ir procedūros kaina yra mažesnė. Dantų balinimas kapomis namuose yra neretai pasirenkama ir kaip papildoma priemonė, padedanti išsaugoti baltesnius dantis po profesionalaus balinimo odontologijos klinikoje.

dantų balinimo kapos

Dantų balinimas, ypač atliekamas savarankiškai, neretai kelia abejonių ir klausimų dėl saugumo. Visų pirma, vizito pas odontologą metu, įvertinama paciento dantų būklė ir priimamas sprendimas, ar dantų balinimas kapomis individualiu atveju yra galima alternatyva. Būtina pabrėžti, jog šiuo būdu gali būti balinami tik sveiki dantys, neturintys vainikėlių ar plombų. O naudojant kokybiškas balinimui skirtas medžiagas ir laikantis visų odontologo pateiktų rekomendacijų dantų balinimas kapomis yra saugus, diskomforto nesukeliantis ir gana efektyvius rezultatus suteikiantis balinimo metodas.

balinimas kapomis

Dantų balinimo kapomis privalumai

  • Efektyvu. Naudojant kokybišką balinimo gelį ir individualiai pagamintas balinimo kapas, galima džiaugtis akivaizdžiai baltesniais dantimis arba ilgiau išsaugoti rezultatus, pasiektus po odontologo kabinete atlikto balinimo.
  • Pigu. Lyginant su kitais dantų balinimo metodais, atliekamais odontologo kabinete, dantų balinimas kapomis – kaina patrauklesnė alternatyva norintiems džiaugtis baltesniais dantimis.
  • Patogu. Dantų balinimas kapomis, vadovaujantis išsamia odontologo pateikta instrukcija, yra atliekamas namuose, tad pacientai gali rinktis sau patogiausią procedūros atlikimo laiką (dažniausiai – naktį), nereikia derinti vizito laiko pas odontologą, gaišti laiko keliaujant į kliniką ir panašiai.

Dantų balinimas kapomis namuose: instrukcija

Odontologui įvertinus, ar konkrečiu atveju yra galimas balinimas kapomis (dantys turi būti sveiki, be plombų, vainikėlių), šios, pagal nuimtus dantų antspaudus, gaminamos individualiai. Pacientui pateikiama instrukcija, kaip turi būti atliekamas dantų balinimas kapomis namuose.

  1. Kruopščiai išvalykite ne tik dantis, bet ir, naudodami siūlą – tarpdančius.
  2. Balinamojo gelio įšvirkškite į kapas ir uždėkite šias ant nuvalytų dantų. Atkreipkite dėmesį, jog negalima pripilti per daug gelio. Priešingu atveju, uždėjus kapas, šis gali patekti ant dantenų.
  3. Kapas su balinamuoju geliu ant dantų laikykite tiek laiko, kiek rekomendavo Jūsų odontologas. Įprastai viena balinimo procedūra trunka 8-10 valandų, tad neretai pacientai šios atlikimui pasirenka būtent naktį.

dantų balinimas kapomis namuose

Dantų balinimo kapomis procedūra, siekiant efektyvaus rezultato, turi būti kartojama 10 – 14 kartų.

Pajutus, jog balinimo metu dantys tapo jautresni, procedūrą būtina nutraukti ir tęsti tada, kai dantų jautrumas praeina.

Norint pasiekti efektyvių dantų balinimo rezultatų, rekomenduojama po procedūros ne tik nevartoti dažomųjų savybių turinčių gėrimų ir maisto produktų, bet ir atsisakyti rūkymo.

Kiek laiko trunka dantų balinimas kapomis?

Balinimas kapomis, lyginant su kitais balinimo metodais, užima daugiau laiko. Balinimo procedūra, laikant ant dantų uždėtas kapas, trunka 8 – 10 valandų ir turi būti kartojama 10 – 14 kartų. Tiesa, balinimas vyksta namuose, įprastai – naktį, tad pacientams tai neturėtų sukelti didelių nepatogumų.

Dantų balinimas kapomis: kaina

Dantų balinimo kapomis kaina, lyginant su kitais balinimo metodais, taikomais odontologijos klinikose (lazeriu, „ZOOM“ lempa), kainuoja mažiau, o rezultatai, kaip patvirtina Dental P.R.O. odontologijos klinikos Vilniuje pacientų atsiliepimai – iš tiesų efektyvūs. Tereikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti, kol Jūsų šypsena taps akivaizdžiai baltesnė! Jei tuo metu, kai Jums bus aktuali ši paslauga, mūsų klinikoje bus taikoma akcija dantų balinimui kapomis, galėsite džiaugtis dar patrauklesne kaina.

Dantų balinimas kapomis (abu žandikauliai)
145,00 €
Balinimo kapa
100,00 €