Apie mus

Vilniuje, pačiame miesto centre įsikūrusi dantų gydymo klinika „Dental P.R.O.“ pacientus pasitiks ne tik su profesionalia odontologų komanda, bet ir jaukia bei malonia aplinka.

Graži, švytinti šypsena užtikrina gerą savijautą, pasitikėjimą savimi bei dailią išvaizdą. „Dental P.R.O.“ ilgametę patirtį turinti komanda, pasitelkdama naujausias technologijas, padarys viską, kad Jūs galėtumėte drąsiai šypsotis.

Netradicinė, jauki ir šilta aplinka leis pamiršti nemalonius potyrius odontologų kabinete. Dantų klinika yra įsikūrusi pačiame Vilniaus centre. Pacientų patogumui yra rezervuotos kelios automobilių stovėjimo vietos.

„Dental P.R.O.“ klinikos tikslas – paskatinti žmones profilaktiškai gydytis dantis tam, kad jiems nereikėtų patirti sudėtingų operacijų, sugaišti laiko bei patirti išlaidų. Esant reikalui, pagelbės, bet, iš esmės, „Dental P.R.O.“ komanda – už sveikus dantis!

„Dental P.R.O.“ klinika įkurta 2012 metais. Tai buvo kelių profesionalų, daugiau nei dešimtį metų besidarbavusių gerai Vilniuje žinomose klinikose, kūrybinis rezultatas. Ilgai teikę paslaugas, jie nusprendė, kad pacientams reikia ne tik ypatingai aukštos kokybės dantų priežiūros paslaugų, bet ir estetiškos aplinkos, kiek įmanoma sušvelninančios ne visada malonų dantų gydymo procesą. Taip atsirado „Dental P.R.O.“ – Vilniaus centre įsikūrusi implantologijos bei protezavimo klinika, kurioje pacientą pasitinka profesionalūs specialistai, naujausia technika bei gydymo priemonės, stilinga, maloni aplinka. Viskas Jūsų patogumui!