Dentalinė rentgeno nuotrauka

Dentalinė rentgeno nuotrauka (dar kitaip vadinama dentaline rentgenograma) – greitas ir saugus tyrimas, skirtas suteikti informaciją apie vieno ar kelių dantų vainikų ir šių šaknų būklę, patikslinti ar nustatyti diagnozę ir paskirti efektyviausius rezultatus garantuojantį odontologinį gydymą.

Skaitmeniniu rentgeno aparatu (vadinamuoju viziografu) padarytoje rentgeno nuotraukoje yra matomas dantų šaknų kanalų ilgis, šaknų kanalų išsidėstymas, karioziniai danties pažeidimai.

Dentalinė rentgenograma daroma pacientams, kuriems:

  • taikomas endodontinis gydymas
  • planuojamos atlikti chirurginės burnos operacijos
  • ketinamą atlikti dantų implantaciją

Dental P.R.O. odontologijos klinikoje Vilniuje yra naudojamas moderniausia rentgeno aparatūra, kurių skleidžiama rentgeno spinduliuotė yra labai maža ir jokios neigiamos įtakos sveikatos atžvilgiu neturi. Negana to, tiriant pacientą, šiam yra uždedama švino prijuostė su apykakle, sulaikanti dalį rentgeno spindulių. Tad pacientai, kuriems odontologo kabinete tenka lankytis dažnai ir kone kiekvieno vizito metu yra daroma dentalinė rentgeno nuotrauka ar kiti rentgenologiniai tyrimai, dėl savo sveikatos gali būti visiškai ramūs.

Dentalinės rentgeno nuotraukos kaina

Dentalinės dantų rentgeno nuotraukos, kaip ir kitų odontologijoje taikomų rentgenologinių tyrimų (3D kompiuterinė tomografija, panoraminė dantų nuotrauka) kaina, vertinant šio tyrimo naudą, yra iš tiesų nedidelė.

Dentalinė radiograma
7,00 €