„Medentika“ dantų implantai

„Medentika“ dantų implantai, pradėti gaminti 2005-taisiais metais, priklauso „Straumann“ grupei. Šių vokiškų dantų implantų gamintojai savo produkcijai kelia ne tik aukščiausius kokybės reikalavimus, bet ir siekia klientams pasiūlyti patrauklią, lanksčią kainą. Teigimi pacientų ir odontologų atsiliepimai visame pasaulyje patvirtina, jog „Medentika“ implantai – patikimas, dėmesio vertas pasirinkimas.

Šių dantų implantų gamybos procesas yra nuolat tobulinamas, taikant moderniausias technologijas ir išskirtinį dėmesį skiriant net menkiausiai produkto detalei. „Medentika“ implantų bei kitų protezavimui skirtų detalių asortimentas yra itin platus, tad kiekvienam pacientui galima pasiūlyti efektyviausią sprendimą individualioje situacijoje.

Dental P.R.O. odontologijos klinikos Vilniuje implantologijos specialistai pacientams, ieškantiems patrauklaus kainos ir kokybės santykio, kaip vieną iš galimų alternatyvų siūlo „Medentika“ dantų implantus.

„Medentika“ implantų privalumai

  • Skirtingos implantų rūšys gali būti pritaikomas individualiam paciento klinikiniam atvejui.
  • „Medentika“ dantų implantams taikoma viso gyvenimo garantija, kuria pacientai gali pasinaudoti būdami įvairiose pasaulio šalyse.
  • Dantų implantų paviršiaus gamybai naudojama speciali technologija, užtikrinanti spartų implanto suaugimo su kaulu procesą bei lemianti implanto stabilumą.
  • Tvirtumu, sandarumu ir stabilimu pasižyminti danties implanto jungtis garantuoja, jog ant implantų uždėti protezai patikimai laikysis ilgus metus.
  • „Medentika“ dantų implantų, gaminamų iš aukštos kokybės titano, forma lemia, jog žandikaulio kaulas yra efektyviai apsaugomas nuo sunykimo.

„Medentika“ dantų implantų kaina

„Medentika“ dantų implantai pasižymi pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir patrauklia kaina. Tai – veiksnys, aktualus dažnam pacientui. Lyginant su kitais Dental P.R.O. klinikoje naudojamais dantų implantais, „Medentika“ gaminiai kainuoja mažiau. Konkreti dantų implantų bei kitų aktualių odontologijos paslaugų kaina yra nurodyta mūsų interneto svetainėje. Kainos klausimą išsamiai aptarsite ir su Jūs gydysiančiu implantologijos specialistu.

Dental P.R.O. odontologijos klinikos pacientai gali pasinaudoti dantų implantacijos ir kitų odontologijos paslaugų išsimokėtinai galimybe. Dantų implantacijos kaina, padalinta į ilgesnį laikotarpį, tampa finansiškai prieinamesnė didesniam pacientų ratui. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gražesnės Jūsų šypsenos kūrimo! Juk dantų implantacija šiuo metu yra pats efektyviausias, jokio diskomforto pacientams nekeliantis dantų funkcionalumo ir estetikos atkūrimo būdas.

Medentika implantas, Vokietija
560,00 €