Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu – odontologijos kabinete atliekamas dantų balinimo metodas, leidžiantis džiaugtis efektyviu rezultatu per itin trumpą laiką. Šios procedūros metu naudojamas didesnės, lyginant su balinimu kapomis, koncentracijos balinamasis gelis, kurio poveikis, veikiant lazeriui, dar labiau suintensyvėja.

balinimas lazeriuDental P.R.O. odontologijos klinikos pacientų, išbandžiusių šią procedūrą, atsiliepimai patvirtina, jog galutinis rezultatas – akivaizdžiai baltesni dantys, atitinka ir netgi pranoksta lūkesčius! Tiesa, galutinis efektas ir jo ilgaamžiškumas priklauso nuo individualių danties savybių (emalio storis, danties struktūra, spalva), burnos higienos, mitybos, gyvenimo būdo ir kitų veiksnių.

Dantų balinimo lazeriu privalumai

 • Greita ir efektyvi procedūra: dantys tampa akivaizdžiai baltesni vos per vieną balinimo procedūrą.
 • Dantų balinimo lazeriu technologija leidžia išgauti giluminį (balinamoji medžiaga veikia ne tik emalį, bet ir dentiną), ilgiau trunkantį dantų baltumą garantuojantį rezultatą.
 • Dėl procedūros metu naudojamo lazerio, gerokai sutrumpėja balinamosios medžiagos kontakto su dantimis trukmė, tad sumažėja pavojus pažeisti dantis.
 • Procedūros metu naudojamas lazeris šilumos neišskiria, tad nėra neigiamo rizikos poveikio danties nervams.

Kaip vyksta dantų balinimas lazeriu?

 • Siekiant vizualiai įvertinti po procedūros išgautą dantų baltumo efektą, pasinaudojus specialia spalvų palete, identifikuojama pradinė Jūsų dantų spalva.
 • Norint išvengti bet kokio dantenų pažeidimo, balinimo procedūros pradžioje, dantenos apsaugomos uždedant specialią apsaugą.
 • Paciento dantys padengiami specialiu balinamuoju geliu, kuris aktyvuojamas lazerio spinduliu. Dantų kontakto su balinamuoju geliu trukmė priklauso nuo natūralių dantų spalvos, tačiau netrunka ilgiau dviejų minučių, o šviesesnio atspalvio dantims pakanka vos 1 minutės.
 • Pabaigus gelio aktyvacijos lazeriu procedūrą, balinamoji medžiaga ant dantų paliekama dar apie 10 minučių. Šiam laikui praėjus, gelis nuplaunamas, dantenų apsauga nuimama.

Dantų balinimo lazeriu procedūros trukmė

Vidutinė dantų balinimo lazeriu procedūros trukmė – 1 valanda. Įprastai užtenka vos vieno vizito pas specialistą, atliekantį dantų balinimą, tad laiko šiai procedūrai ras ir labiausiai užimtas pacientas.

Dantų priežiūra po procedūros

Nepriklausomai nuo pasirinkto dantų balinimo būdo, ne anksčiau nei 2 savaitės prieš procedūrą, turi būti atliekama profesionali burnos higiena. Tik dantys, kruopščiai nuvalyti nuo apnašų ir akmenų, gali būti išbalinami tolygiai ir vienodai.

dantų balinimas lazeriu Vilniuje

Norint, jog pasiekti rezultatai po dantų balinimo procedūros būtų maksimaliai ilgalaikiai, būtina vadovautis balinimą atlikusio specialisto rekomendacijomis:

 • Po procedūros savaitę laiko negalima vartoti dažančių savybių turinčių gėrimų ir maisto produktų (kava, arbata, raudonasis vynas, burokėliai ir kita).
 • Siekiant nesustiprinti dantų jautrumo, galimai atsirandančio po atlikto balinimo, parą laiko rekomenduojama nevalgyti karšto ir šalto maisto.
 • Rūkymas ir alkoholis neigiamai veikia dantų balinimo poveikį, tad, norint ilgiau džiaugtis gražia šypsena, derėtų atsisakyti šių žalingų įpročių.
 • Kruopščiai valykite ne tik dantis, bet ir liežuvį, tarpdančius. Nepašalinus burnos ertmėje esančių bakterijų, šios gali sąlygoti ne tik dantų spalvos pakitimus, bet ir lemti dantų gedimą.

Dantų balinimo lazeriu kaina

Dantų balinimo lazeriu kaina, lyginant su kitomis alternatyviomis balinimo procedūromis, yra aukštesnė. Tačiau tai – itin efektyvus ir, svarbiausia, saugus balinimo metodas: norimam rezultatui pasiekti įprastai užtenka vos vieno vizito!

Balti dantys – išvaizdos elementas, bene labiausiai traukiantis akį ir, žinoma, suteikiantis daugiau pasitikėjimo savimi. Nors tai ir nėra ta odontologinė procedūra, kurios atlikimas yra būtinas, tačiau, jei jaučiate, jog būtent tokių išvaizdos pokyčių trūksta iki kokybiškesnio gyvenimo, kviečiame registruotis dantų balinimui pageidaujamu būdu.

Sekite mūsų klinikos naujienas ir sužinokite, kada dantų balinimui taikoma patraukli akcija, leidžianti aktualią paslaugą gauti už mažesnę kainą!

Gyd. odontologo konsultacija
€ 60,00