Safyriniai breketai

Safyriniai breketai – ortodontinis dantų tiesinimo aparatas, pagamintas iš monokristalinio safyro – medžiagos, atspindinčios šviesą, tad dėl šios priežasties esantis kone nematomas. Jei norite, jog aplinkiniai matytų tik galutinį rezultatą, tai yra akivaizdžiai tiesesnius dantis ir sąkandį, o ne patį procesą, kai dantų breketai matomi kaip „ant delno“, estetiška išvaizda pasižymintys safyriniai breketai – viena patraukliausių ortodontinio gydymo alternatyvų.

safyriniai breketai

Klientų atsiliepimai patvirtina, jog safyriniai breketai ne tik išpildo pageidavimus estetikos atžvilgiu, bet ir, dėl savo konstrukcinių ypatybių, beveik nesukelia jokio fizinio diskomforto ar net leidžia visiškai pamiršti apie burnoje esančius breketus. Safyriniai breketai turi užapvalintus kraštus, kurie burnos gleivinę dirgina mažiau nei dauguma kitų rūšių breketų.

Safyrinių breketų privalumai ir trūkumai

Savaime suprantama, nėra nei vieno universalaus „recepto“, galinčio išspręsti pacientų ortodontines problemas. Dental P.R.O. klinikos ortodontė, įvertinusi esamą dantų būklę, nusiskundimus, pageidavimus galutinio rezultato atžvilgiu ir galimybes, pasiūlys tinkamiausias ortodontinio gydymo alternatyvas, aptars šių privalumus bei trūkumus.

Privalumai

 • Tai – beveik nepastebima ir viena estetiškiausių breketų rūšių.
 • Net ir po ilgesnio naudojimo, safyriniai breketai nepakeičia spalvos, vadinasi, nepraranda ir savo „nematomumo“ savybės.
 • Patogūs naudoti, dėl savo konstrukcijos nedirgina burnos gleivinės.
 • Yra tvirti.
 • Gydymo metu nenukenčia žmogaus pasitikėjimas savimi.

Trūkumai

 • Lyginant su dauguma kitų breketų rūšių, kainuoja daugiau.
 • Norint pasiekti pageidaujamą ortodontinio gydymo rezultatą, safyrinius breketus gali tekti naudoti ilgiau.
 • Dalis pacientų jaučia diskomfortą breketus nuimant.

Safyrinių breketų priežiūra

Safyrinių breketų priežiūra yra nesudėtinga, niekuo neišsiskirianti, lyginant su kruopščia burnos ertmės higiena iki breketų uždėjimo.

Reguliari burnos higiena, burnos skalavimas vandeniu po kiekvieno valgymo.

 • Pagal ortodonto rekomendacijas pasirinktas dantų šepetėlis, rekomenduojama naudoti ir irigatorių.
 • Dantų pasta, savo sudėtyje turinti kuo mažesnį kiekį fluoro.
 • Burnos skalavimo skystis, dantų siūlas.

Kiek kainuoja safyriniai breketai?

Safyrinių breketų kaina, lyginant su dauguma kitų breketų rūšių, yra didesnė. Jei Jums imponuoja safyrinių breketų estetika ir patogumas, pasitarę su Jus gydysiančia Dental P.R.O. odontologijos klinikos ortodonte, neabejotinai rasite sprendimų, leisiančių suderinti šį ortodontinio gydymo būdą su savo finansinėmis galimybėmis. Pavyzdžiui, safyriniai breketai gali būti dedami tik ant priekinių dantų, o metaliniai, kurie yra pigesni – galinių dantų.

Ortodonto konsultacija
€ 60,00